Szanowni Mieszkańcy, Drodzy Członkowie RLGD "Roztocze"

 

Mamy przyjemność zaprosić Was do udziału w ankiecie, która pomoże nam opracować nową lokalną strategię rozwoju. Wasza opinia ma kluczowe znaczenie, dlatego liczymy na Waszą aktywność i wypełnienie ankiety.

Link do ankiety: https://www.interankiety.pl/f/1wpNKYbM 

Ankieta jest krótka i zrozumiała dla każdego. Jej celem jest poznanie Waszych potrzeb, oczekiwań i sugestii dotyczących dalszego rozwoju naszej społeczności. Dzięki zebranym informacjom będziemy w stanie skierować nasze działania w odpowiednim kierunku, dbając o Wasze najważniejsze sprawy.

Podjęliśmy się tego zadania w celu lepszego reprezentowania Waszych interesów

i tworzenia kompleksowej strategii, która odzwierciedli Wasze potrzeby. Chcielibyśmy zbudować wysokie poczucie wspólnoty, dbając jednocześnie o rozwój gospodarczy, ochronę środowiska, edukację, dalszy rozwój i dywersyfikację gospodarstw rybackich i inne dziedziny życia, które mają kluczowe znaczenie dla naszego regionu.

Wasze zaangażowanie poprzez wypełnienie ankiety pozwoli nam zbadać różne aspekty

i lepiej zrozumieć Wasze priorytety. Będziemy mogli odpowiednio dostosować nasze programy i inicjatywy, aby podwoić wysiłki na rzecz naszej społeczności.

Dlatego dziś zachęcamy Was do poświęcenia chwili i wypełnienia ankiety. Niezależnie od tego, czy jesteście nowi tutaj, czy już od dłuższego czasu mieszkacie w naszej okolicy, Wasze zdanie ma znaczenie. Tworzymy tę strategię wspólnie, opierając się na Waszych rzeczywistych potrzebach.

Wierzymy w siłę dialogu i partycypacji każdego mieszkańca. Wypełnienie ankiety to jedna z ważnych form aktywnego uczestnictwa w kształtowaniu naszej wspólnoty. Dlatego prosimy o Wasz wkład i udział w tym procesie.

Dziękujemy za Wasze cenne opinie i zaangażowanie. Liczymy na Waszą zaufaną współpracę i jesteśmy przekonani, że dzięki naszej wspólnej pracy osiągniemy sukces

i jeszcze lepszą przyszłość dla wszystkich mieszkańców.

Link do ankiety: https://www.interankiety.pl/f/1wpNKYbM

Serdecznie dziękujemy!