23 kwietnia uczniowie klas drugich i trzecich uczestniczący w zajęciach ekologicznych oraz tanecznych wzięli udział w wyjątkowym wyjeździe do Teatru "Maska" w Rzeszowie. Mieli okazję obejrzeć barwny i pełen humoru spektakl „Pippi Langstrumpf”, który w ciekawy sposób ukazał wartość przyjaźni, odwagi oraz bycia sobą. Przedstawienie spotkało się z dużym entuzjazmem uczestników i dostarczyło wielu pozytywnych emocji.
Po spektaklu uczniowie wzięli udział w spotkaniu z aktorką, podczas którego mogli zajrzeć „za kulisy” pracy teatralnej, zadać pytania i lepiej poznać tajniki sztuki aktorskiej. Wyjazd był nie tylko formą rozrywki, ale także cennym doświadczeniem edukacyjnym, rozwijającym kreatywność, wrażliwość artystyczną oraz umiejętności społeczne uczniów.
Wyjazd został sfinansowany w ramach programu 7.12 „Stawiamy na rozwój uczniów”.
