6 maja klasa pierwsza odwiedziła Ochotniczą Straż Pożarną w Cieszanowie.
Strażacy zaprezentowali swój strój „roboczy”, wozy strażackie i cały sprzęt gaśniczy. Następnie dzieci zjadły grillowane kiełbaski, pobawiły się na placu zabaw i zadowolone wróciły do szkoły.





