W środę 22 kwietnia nasi uczniowie z opiekunami wzięli udział w Operacji Czysta Rzeka. Dzień wybraliśmy nieprzypadkowo bo właśnie 22 kwietnia przypada dzień ziemi. W ten sposób chcieliśmy uczcić to święto i przyczynić się do tego by nasza ziemia była bardziej czysta.
Tym razem znów wyruszyliśmy posprzątać naszą najbliższą okolicę. Przeszliśmy ścieżką rowerową od naszej szkoły do skrzyżowania z drogą do Gorajca. Już kiedyś ten odcinek sprzątaliśmy. Okazało się jednak, że trzeba to zrobić ponownie. Zebraliśmy 30 worków śmieci: plastiku, szkła, odpadów zmieszanych oraz kilka sztuk opon.
Za wsparcie przy odbiorze zebranych śmieci dziękujemy Zakładowi Usług Komunalnych.
