Z okazji Światowego Dnia Ziemi uczniowie klasy 3b oraz klasy 2a przygotowali wyjątkowe przedstawienie pt. „Ocean śmieci” .
Młodzi artyści zaprezentowali je dzieciom z oddziałów przedszkolnych oraz uczniom zerówki naszej szkoły. Spektakl został również wystawiony gościnnie w Środowiskowym Domu Samopomocy w Cieszanowie.
Przedstawienie poruszało ważny temat ochrony środowiska, zwracając uwagę na problem zanieczyszczenia mórz i oceanów. Dzięki zaangażowaniu uczniów oraz ich kreatywności, widzowie mogli w ciekawy i przystępny sposób dowiedzieć się, jak dbać o naszą planetę.









