Niezapominajki i ich teledysk podbiły świat. Telewizja, prasa, portale internetowe i radio opowiadały m .in. o nich.  A widzowie? Ci z Polski i nie tylko, bo o piosence "Satisfaction" z Cieszanowa opowiadała także niemiecka telewizja ART.  Widzieliśmy je 3 razy w Teleexpresie, w telewizji POLSAT, TVN, TVP3 Rzeszów czy w Pytaniu na śniadanie. Radio także mówiło o nich dużo, m. in. Radio Rzeszów, RMF FM czy Radio Lublin. O czytaniu nie można zapomnieć, bo było głośno o Niezapominajkach w Super Expresie, Nowinach, Super Nowościach, Życiu Podkarpackim czy Angorze. Do tego doszły portale internetowe takie jak: fakty24.pl, lokalne: zlubaczowa.pl  czy elubaczow.com.

Pierogi dla Rolling Stonesów

            Gdy Grażyna, Józia, Marysia, Aniela i Janina (średnia wieku 70 lat) dowiedziały się, że do Polski przyjeżdżają ich muzyczni idole z lat młodości - The Rolling Stones postanowiły przygotować dla niech coś wyjątkowego. Nagrały specjalnie  dla nich swoja własną wersję ich największego hitu Satisfaction i nalepiły wielki gar pierogów. Z tymi prezentami wybrały się na początku lipca do Warszawy, żeby zaprosić Rolling Stonesów do Cieszanowa.

            Grupa Niezapominajki, która przed pięcioma laty powstała przy Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie, na co dzień śpiewa pieśni ludowe. Tym razem postanowiły zaskoczyć wszystkich i swój najnowszy hit nagrały po angielsku w oparciu o jeden z najważniejszych utworów w historii rocka. Tę decyzję tłumaczy liderka grupy- Maria Kida - "Skoro młode dziewczyny z Tulia mogą, to czemu nie my? Też potrafimy i też kiedyś zaśpiewamy w Opolu". Występ na legendarnym festiwalu już obiecał im Tomasz Kamel, który z Niezapominajkami spotkał się w programie „Pytanie na śniadanie”.

            W prace na planie teledysku „Satisfaction w Cieszanowie”  zaangażowała się niemal cała społeczność gminy Cieszanów. W scenach zbiorowych w amfiteatrze czy w paradzie motocykli udział wzięło ponad  300 osób. "Nie zdawałam sobie sprawy, że praca na planie filmowym to takie wielkie wyzwanie. Codziennie  praca po 12 godzin, a ja już mam 73 lata! Warto jednak było"- mówi jedna z głównych aktorek, Józefina Makuch. Teledysk w konwencji westernowej opowiada o swoistym pojedynku, który odbywa się pomiędzy "obrońcami Cieszanowa" - czyli grupą Niezapominajki, a przybyłymi do miasta "czterema czarnymi jeźdźcami".