PROTOKÓŁ KOŃCOWY
III PUCHAR KRAJU W KARATE FUDOKAN
CIESZANÓW 19.11.2016 R.

PROTOKÓŁ KOŃCOWY
III PUCHAR KRAJU W KARATE FUDOKAN
CIESZANÓW 19.11.2016 R.

 

GRUPA 7 LAT I MŁODSI (UR.2009 I MŁODSI)
Kata dziewcząt:
I miejsce – Julia Drozd UKKT Janów Lubelski
II miejsce – Julia Antonik Lubaczowska Akademia Sztuk Walki
III miejsce – Michalina Biszczanik ASW Zamość
III miejsce – Martyna Lewandowska Lubaczowska Akademia Sztuk Walki

GRUPA 7 LAT I MŁODSI (UR.2009 I MŁODSI)
Kihon kumite dziewcząt:
I miejsce – Julia Drozd UKKT Janów Lubelski
II miejsce – Julia Antonik Lubaczowska Akademia Sztuk Walki
III miejsce – Martyna Lewandowska Lubaczowska Akademia Sztuk Walki
III miejsce – Nikola Michalska ASW Zamość

GRUPA 7 LAT I MŁODSI (UR.2009 I MŁODSI)
Kata chłopców:
I miejsce – Jacek Łyp ASW Zamość
II miejsce – Igor Grzegrzuliński UKKT Janów Lubelski
III miejsce – Kacper Antoszek ASW Zamość
III miejsce – Jakub Radwan Lubaczowska Akademia Sztuk Walki

GRUPA 7 LAT I MŁODSI (UR.2009 I MŁODSI)
Kihon kumite chłopców:
I miejsce – Jacek Łyp ASW Zamość
II miejsce – Artur Sagan ASW Zamość
III miejsce – Oliwier Tymosz UKKT Janów Lubelski
III miejsce – Mateusz Torbiak ASW Zamość

 

GRUPA 8,9  LAT (UR.2008, 2007) 8-7 kyu
Kata dziewcząt:
I miejsce – Zuzanna Grzegrzulińska UKKT Janów Lubelski
II miejsce – Elena Wolanin UKKT Janów Lubelski
III miejsce – Milena Łazorczyk ASW Zamość
III miejsce – Wiktoria Dobrowolska  Lubaczowska Akademia Sztuk Walki

GRUPA 8,9  LAT (UR.2008, 2007) 8-7 kyu
Kihon kumite dziewcząt:
I miejsce – Zuzanna Grzegrzulińska UKKT Janów Lubelski
II miejsce – Maja Mielniczuk ASW Zamość
III miejsce – Wiktoria Dobrowolska Lubaczowska Akademia Sztuk Walki
III miejsce – Julia Kogut UKS MUSASHI Cieszanów


GRUPA 8,9  LAT (UR.2008, 2007) 8-7 kyu
Kihon-ippon kumite dziewcząt:
I miejsce – Zuzanna Grzegrzulińska UKKT Janów Lubelski
II miejsce – Elena Wolanin UKKT Janów Lubelski
III miejsce Wiktoria Dobrowolska Lubaczowska Akademia Sztuk Walki
III miejsce – Oliwia Paluch UKS MUSASHI Cieszanów

GRUPA 8,9  LAT (UR.2008, 2007) 8-7 kyu
Kata chłopców:
I miejsce – Wojciech Machnio Lubaczowska Akademia Sztuk Walki
II miejsce – Jakub Todys UKKT Janów Lubelski
III miejsce – Szymon Wolańczyk UKS MUSASHI Cieszanów
III miejsce Rafał Paryniak Lubaczowska Akademia Sztuk Walki

GRUPA 8,9  LAT (UR.2008, 2007) 8-7 kyu
Kihon kumite chłopców:
I miejsce – Rafał Paryniak Lubaczowska Akademia Sztuk Walki
II miejsce – Maciej Wolańczyk UKS MUSASHI Cieszanów
III miejsce – Wojciech Machnio Lubaczowska Akademia Sztuk Walki
III miejsce - Jakub Todys UKKT Janów Lubelski


GRUPA 8,9  LAT (UR.2008, 2007) 8-7 kyu
Kihon-ippon kumite chłopców:
I miejsce – Wojciech Machnio Lubaczowska Akademia Sztuk Walki
II miejsce – Sebastian Pałczyński UKS MUSASHI Cieszanów
III miejsce – Michał Bosak Lubaczowska Akademia Sztuk Walki
III miejsce – Rafał Paryniak Lubaczowska Akademia Sztuk Walki

 

GRUPA 8,9  LAT I MŁODSI (UR.2008, 2007) 6 kyu i starsze stopnie
Kata dziewcząt:
I miejsce – Anna Flis UKKT Janów Lubelski
II miejsce – Gabriela Kusior ASW Zamość

GRUPA 8,9  LAT I MŁODSI (UR.2008, 2007) 6 kyu i starsze stopnie
Kihon kumite dziewcząt:
I miejsce – Gabriela Kusior ASW Zamość
II miejsce – Anna Flis UKKT Janów Lubelski

GRUPA 8,9  LAT I MŁODSI (UR.2008, 2007) 6 kyu i starsze stopnie
Kihon-ippon kumite dziewcząt:
I miejsce – Gabriela Kusior ASW Zamość
II miejsce – Anna Flis UKKT Janów Lubelski

GRUPA 8,9  LAT (UR.2008, 2007) 6 kyu i starsze stopnie
Kata chłopców:
I miejsce – Mieszko Kudyba Lubaczowska Akademia Sztuk Walki
II miejsce – Mikołaj Frańczuk UKKT Janów Lubelski
III miejsce – Mateusz Gontarz ASW Zamość

GRUPA 8,9  LAT (UR.2008, 2007) 6 kyu i starsze stopnie
Kihon-ippon kumite chłopców:
I miejsce – Mieszko Kudyba Lubaczowska Akademia Sztuk Walki
II miejsce – Mateusz Gontarz ASW Zamość
III miejsce – Mikołaj Frańczuk UKKT Janów Lubelski
III miejsce – Sebastian Dobek Lubaczowska Akademia Sztuk Walki

 

GRUPA 10,11  LAT (UR.2006, 2005) 8,7 kyu
Kata dziewcząt:
I miejsce – Magdalena Majewska UKS MUSASHI Cieszanów
II miejsce – Paulina Szalańska UKS MUSASHI Cieszanów
III miejsce – Katarzyna Kubrak Lubaczowska Akademia Sztuk Walki
III miejsce – Julia Sopel UKS MUSASHI Cieszanów

GRUPA 10,11  LAT (UR.2006, 2005) 8,7 kyu
Kihon –ippon kumite dziewcząt:
I miejsce – Paulina Szałańska UKS MUSASHI Cieszanów
II miejsce – Magdalena Majewska UKS MUSASHI Cieszanów
III miejsce – Julia Sopel UKS MUSASHI Cieszanów

 

Grupa 10,11 lat (ur.2006, 2005) 8,7 kyu
Kata chlopców:
I miejsce – Szymon Machnio Lubaczowska Akademia Sztuk Walki
II miejsce – Wiktor Widz UKKT Janów Lubelski
III miejsce - Bartłomiej Łazorczyk ASW Zamość
III miejsce – Bartosz Szynal Lubaczowska Akademia Sztuk Walki


Grupa 10,11 lat (ur.2006, 2005) 8,7 kyu
Kihon-ippon kumite chlopców:
I miejsce – Szymon Machnio Lubaczowska Akademia Sztuk Walki
II miejsce – Filip Dziadura Lubaczowska Akademia Sztuk Walki
III miejsce – Bartłomiej Łazorczyk ASW Zamość
III miejsce – Bartosz Szynal Lubaczowska Akademia Sztuk Walki

 

GRUPA 10,11  LAT (UR.2006, 2005) 6kyu i starsze stopnie
Kata dziewcząt:
I miejsce – Zuzanna Turczyn UKKT Janów Lubelski
II miejsce – Oliwia Małysa UKS MUSASHI Cieszanów
III miejsce – Wiktoria Kaszuba UKKT Janów Lubelski

 

GRUPA 10,11  LAT (UR.2006, 2005) 6kyu i starsze stopnie
Kihon-ippon kumite dziewcząt:
I miejsce – Zuzanna Turczyn UKKT Janów Lubelski
II miejsce – Oliwia Małysa UKS MUSASHI Cieszanów
III miejsce – Kinga Kaczorowska UKS MUSASHI Cieszanów
III miejsce – Karina Gozdecka UKKT Janów Lubelski

GRUPA 10,11  LAT (UR.2006, 2005) 6kyu i starsze stopnie
Kata chłopców:
I miejsce – Wiktor Wolanin UKKT Janów Lubelski
II miejsce – Igor Kwiatkowski ASW Zamość
III miejsce – Borys Kwiatek

GRUPA 10,11  LAT (UR.2006, 2005) 6kyu i starsze stopnie
Kihon-ippon kumite chłopców:
I miejsce – Ksawery Bednarz  Lubaczowska Akademia Sztuk Walki
II miejsce – Szymon Wolski UKKT Janów Lubelski
III miejsce – Wiktor Wolanin UKKT Janów Lubelski
III miejsce – Miłosz Karwina UKKT Janów Lubelski

 

GRUPA 10,11  LAT (UR.2006, 2005) 6kyu i starsze stopnie
Kihon-kumite chłopców:
I miejsce – Mieszko Kudyba ASW Zamość
II miejsce – Mateusz Gontarz ASW Zamość
III miejsce – Mikołaj Frańczuk ASW Zamość
III miejsce – Dobek Sebastian ASW Zamość

 

GRUPA 12,13  LAT (UR.2004, 2003) 8,7kyu
Kata dziewcząt:
I miejsce – Julia Witek UKS MUSASHI Cieszanów
II miejsce – Oliwia Gębala UKS MUSASHI Cieszanów 
III miejsce – Natalia Skubis UKS MUSASHI Cieszanów
III miejsce – Kornelia Prapagic Lubaczowska Akademia Sztuk Walki

 

GRUPA 12,13  LAT (UR.2004, 2003) 8,7kyu
Kihon-ippon kumite dziewcząt:
I miejsce – Natalia Skubis UKS MUSASHI Cieszanów
II miejsce – Oliwia Gębala UKS MUSASHI Cieszanów
III miejsce – Julia Witek UKS MUSASHI Cieszanów
III miejsce – Kornelia Prapagic Lubaczowska Akademia Sztuk Walki

GRUPA 12,13 LAT (UR.2004, 2003) 6kyu i starsze stopnie
Kata dziewcząt:
I miejsce – Aleksandra Pleskacz UKS MUSASHI Cieszanów
II miejsce – Olga Lackorzyńska UKKT Janów Lubelski
III miejsce – Oliwia Cencora UKS MUSASHI Cieszanów

 

GRUPA 12,13  LAT (UR.2004, 2003) 8,7kyu
Jiu-ippon kumite dziewcząt:
I miejsce – Aleksandra Pleskacz UKS MUSASHI Cieszanów
II miejsce – Oliwia Cencora UKS MUSASHI Cieszanów
III miejsce – Olga Lackorzyńska UKKT Janów Lubelski

 

GRUPA 12,13 LAT (UR.2004, 2003) 6kyu i starsze stopnie
Kata chłopców
I miejsce – Paweł Drozd UKKT Janów Lubelski
II miejsce – Gabriel Oleksowicz Lubaczowska Akademia Sztuk Walki
III miejsce – Mateusz Pilipczuk ASW Zamość


GRUPA 12,13 LAT (UR.2004, 2003) 6kyu i starsze stopnie:
Jiu-ippon kumite chłopców:
I miejsce – Paweł Drozd UKKT Janów Lubelski
II miejsce – Mateusz Pilipczuk ASW Zamość
III miejsce – Gabriel Oleksowicz Lubaczowska Akademia Sztuk Walki
III miejsce – Michał Flis UKKT Janów Lubelski

GRUPA 14,15 LAT (UR.2002, 2001) 6kyu i starsze stopnie
Kata dziewcząt:
I miejsce – Wioleta Szerafin UKTT Janów Lubelski
II miejsce – Anna Szalańska UKS MUSASHI Cieszanów

GRUPA 14,15 LAT (UR.2002, 2001) 6kyu i starsze stopnie
Kata dziewcząt:
I miejsce – Wioleta Szerafin UKTT Janów Lubelski
II miejsce – Anna Szalańska UKS MUSASHI Cieszanów

 

GRUPA 14,15 LAT (UR.2002, 2001) 6kyu i starsze stopnie
Kata chłopców:

I miejsce – Mateusz Szałacha ASW Zamość
II miejsce – Przemysław Król UKKT Janów Lubelski

GRUPA 14,15 LAT (UR.2002, 2001) 6kyu i starsze stopnie
Jiu-ippon kumite chłopców:

I miejsce – Mateusz Szałacha ASW Zamość
II miejsce – Przemysław Król UKKT Janów Lubelski

GRUPA 16,17,18 lat i starsi (UR.2000, 1999,1998 i starsi) 6kyu i starsze stopnie
Kata dziewcząt:

I miejsce –Patrycja Mazurkiewicz UKS MUSASHI Cieszanów
II miejsce – Aleksandra Dragan UKS MUSASHI Cieszanów
III miejsce – Klaudia Beń UKS MUSASHI Cieszanów

GRUPA 16,17,18 lat i starsi (UR.2000, 1999,1998 i starsi) 6kyu i starsze stopnie
KO-GO kumite dziewcząt:

I miejsce –Aleksandra Dragan UKS MUSASHI Cieszanów
II miejsce – Klaudia Beń UKS MUSASHI Cieszanów
III miejsce – Patrycja Mazurkiewicz UKS MUSASHI Cieszanów

GRUPA 16,17,18 lat i starsi (UR.2000, 1999,1998 i starsi) 6kyu i starsze stopnie
Kata chłopców:
I miejsce – Kamil Guzek Lubaczowska Akademia Sztuk Walki
II miejsce – Jakub Soczyński ASW Zamość

GRUPA 16,17,18 lat i starsi (UR.2000, 1999,1998 i starsi) 6kyu i starsze stopnie
Jiu-ippon kumite chłopców:
I miejsce – Kamil Guzek Lubaczowska Akademia Sztuk Walki
II miejsce – Jakub Soczyński ASW Zamość

{gallery}m_e_16{/gallery}