nasze sukcesy

 NASZE SUKCESY

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


            W niedzielę (24.08.2014r.) w Lubaczowie odbyły się V Wojewódzkie Zawody Sportowo-Pożarnicze. W zawodach wzięło udział w sumie 46 drużyn z całego województwa – 24 drużyny męskie i 22 żeńskie. Wśród nich drużyny, które zajęły pierwsze miejsca w ostatnich zawodach szczebla powiatowego oraz zwycięska drużyna z ubiegłych zawodów wojewódzkich. W strugach ulewnego deszczu najlepiej z drużyn męskich i żeńskich powiatu lubaczowskiego zaprezentowały się panie z OSP Niemstów, które zajęły 12 miejsce - Grtulujemy. Skład drużyny OSP Niemstów:Agnieszka Welcz, Edyta Welcz, Wioletta Nowak, Dominika Sitarz, Katarzyna Mazurek, Jadwiga Tomków, Justyna Świtalska IIIB, Sylwia Matys IIIB, Jolanta Kamińska IIIB. 


 

     

           22 czerwca  2014r. w Bratkowicach odbyły się VIII Wojewódzkie Zawody Sportowo - Pożarnicze młodzieżowych drużyn pożarniczych według regulaminu CTIF. Drużyna dziewcząt OSP Cieszanów już po raz drugi reprezentowała powiat lubaczowski w zawodach wojewódzkich. Zespół w składzie: Zapalska Marta, Kudyba Gabriela, Kudyba Ewelina, Zubrzycka Karolina, Sopel Jolanta, Ważny Karolina, Styczeń Wiktoria, Bednarz Sylwia, Gondek Wiktoria oraz Lisowska Natalia zajął 8 miejsce w stawce 17 drużyn dziewczęcych.


   

W dniu 30 kwietnia  2014 r. w Lubaczowie odbyły się  eliminacje powiatowe  do Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. W kategorii Gimnazja zwyciężyła drużyna z Gimnazjum w Wielkich Oczach. Drugie miejsce należało do Gimnazjum w Cewkowie a trzecie do Gimnazjum w Cieszanowie.
Naszym reprezentantom w składzie: Bartek Gajda, Michał Kulczycki i Roland Majewski  - serdecznie gratulujemy.

 


 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

Imieniny

Dzisiaj jest: 29 Maj 2017
Imieniny obchodzą: Magdalena, Teodozja, Maria

Kontakt

Publiczne Gimnazjum
w Cieszanowie - Nowym Siole
37-611 Cieszanów
Nowe Sioło os. 15
tel./fax 16 6311039
gimcieszanow@wp.pl